Kondycja i Zdrowie Twojego Ciała

Anegdota o dębie

Od 20 lat, każdego poranka wychodzę na spacer na wzgórze, znajdujące się za moim domem. Gdy spotykam moich sąsiadów po drodze, kłaniam się im lub mówię dzień dobry.

Pewnego dnia spostrzegłem starszą kobietę.

 

 Czytaj dalej 

Aktualności

aktualności

 

Rozwój generatora impulsów w Korei Południowej

Prezes AinA, pan Seung Tae Kim zaczął interesować się efektem (wpływem) naturalnego rytmu na ludzkie ciało, po tym jak zaobserwował efekty ozdrowieńcze u pewnej starszej kobiety, która zastosowała nietypową terapię czerpaną z natury - drzewa dębu. Przyrównał rytmiczne- impulsowe działanie do niskiej częstotliwości fal. Zastosował te rozwiązanie w prekursorskim urządzeniu, które miało w sposób miarowy i rytmiczny oddziaływać na ludzkie stopy, w których zgromadzone są wszystkie zakończenia nerwowe ludzkiego ciała. Obserwacje i prace nad tym zagadnieniem, ostatecznie przyczyniły się do stworzenia generatora fal o niskiej częstotliwości. To nowoczesne rozwiązanie zostało opisane w informatorze: Koreański Związek Naukowy Medycyny Orientalnej (Grudzień 2004), jako „Raport badań klinicznych dotyczący pacjentów cierpiących na cukrzycę, u których zastosowano terapię stymulacji stóp przy pomocy wynalezionego stymulatora”. Społeczeństwo wykazało ogromne zainteresowanie tym wydarzeniem.

Sformułowanie „Stymulator wykorzystujący fale o niskiej częstotliwości”, stworzone przez pana Seung Tae Kima, określa obecnie właściwą nazwę dla reprezentacyjnego, głównego produktu firmy AinA, od czasu gdy zaczęły pojawiać się imitacje urządzenia AD-Line.

Budynek firmy Aina w Korei

Ain'A w zgodzie z naturą dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Geneza powstania Światowego Centrum Aina sprowadza się do natury i naturalnych czynników mających korzystny wpływ na organizm człowieka. 

Zgodnie z wymogami niesionymi przez obecne czasy oraz dla poprawy kondycji  ludzkiego zdrowia, Aina rozpoczęła opracowywanie oraz produkcję urządzeń, których działanie jest możliwie najbliższe człowiekowi – nieinwazyjne i  zgodne z naturalnymi zasadami. 

Aina jest stale dofinansowywana przez rząd koreański, który w ten sposób inwestuje w zdrowie społeczeństwa. Nawet najmniejsza jednostka ludzka ma swój wpływ na gospodarkę kraju. Dbając o społeczeństwo w ogólnym zakresie, o zdrowie ludzi na masowa skalę, rząd koreański ma nadzieję przyczynić się do podniesienia wskaźnika ludzi zdrowych, zwłaszcza osób w wieku średnim i mocno dojrzałym. Siła kraju drzemie w jego narodzie. Zdrowy naród to prężnie rozwijający się i silny kraj. Stosując urządzenie globalnie, propagując Ad-Line w innych krajach, możemy spodziewać się na przestrzeni nadchodzących lat wzrostu wskaźnika ludzi zdrowych i szczęśliwych.

Ain'A © 2013. Prawa zastrzeżone.