Kondycja i Zdrowie Twojego Ciała

Anegdota o dębie

Od 20 lat, każdego poranka wychodzę na spacer na wzgórze, znajdujące się za moim domem. Gdy spotykam moich sąsiadów po drodze, kłaniam się im lub mówię dzień dobry.

Pewnego dnia spostrzegłem starszą kobietę.

 

 Czytaj dalej 

FAQ - zanim zadzwonisz po serwis

 

aina-serwis

 

Czy masz wątpliwości co do

prawidłowej pracy

Twojego urządzenia?

 

Zajrzyj tutaj

Zakupy ratalne w Ain'A

 

Alior-Bank -LOGO

Charakterystyka

Flagowy produkt firmy Ain'A, cieszący się niezmiennie dobrą reputacją na runku w Korei oraz za granicą. Ad-Line jest urządzeniem stymulującym, generującym impulsy - fale niskiego napięcia, oddziaływujące na ciało człowieka. 

Generator fal niskiego napięcia oddziaływuje na mięśnie, spinając i rozluźniając je w miarowych odstępach czasu. Mięśnie pobudzane tą metodą mogą wykonać ponad 1000 ruchów w ciągu godziny, co równe jest sześciogodzinnemu wysiłkowi fizycznemu. Stymulacja falami wzmacnia mięśnie, spala tłuszcz, uelastycznia i ujędrnia skórę, poprawia krążenie. Wpływa również na utratę zbędnych kilogramów oraz centymetrów w pasie.

 

Specyfikacja

  • Napięcie znamionowe: 200 - 240 V; 50/60 Hz
  • Zużycie energii: 60 VA
  • Zakres częstotliwości: 2-253 Hz
  • Waga: 5kg
  • Wymiary (cm): 34 (szer) x 26 (gł) x 5,5 (wys) 
 

AD-Line CLS 3400

Walizka do przenoszenia

Podkładki pod stopy

Drążki do dłoni

Pas brzuszny

Nakładki okrągłe

Opaski podtrzymujące

Pilot-kabel zasilający

Kable podłączeniowe

 

 

Sposób użycia

Programy poszczególnych zabiegów, charakteryzują się różnym natężeniem fal - impulsów, oddziaływujących na wybrane partie ciała.

Testowe zabiegi w Centrum AinA, pozwalają dogłębnie poznać zasady działania i sposoby wykorzystania urządzenia, wybierając poszczególne programy na panelu kontrolnym Ad-Line.

Osprzęt wchodzący w skład zestawu widoczny na powyższych zdjęciach, jest naprzemiennie podłączany do urządzenia przy pomocy dołączonych kabli.

D1. Częstotliwość 20-70 Hz. Tryb skuteczny przy otyłości brzusznej i otłuszczeniu organów wewnętrznych. Efekt odchudzania.

D2. Częstotliwość 5-30 Hz. Tryb wzmacniający, powodujący skurcze mięśni. Skuteczny w utrzymaniu elastyczności. Działanie ujędrniające.

D3. Częstotliwość 20-119 Hz. Program poprzez stymulację pobudza i poprawia krążenie krwi.

D4. Częstotliwość 100-150 Hz. Stymuluje partie tych mięśni, które są rzadko aktywne; m.in. stopy, okolice krocza (drogi moczowe i zwieracze), itp.

AUTO. Częstotliwość 5-150 Hz. Wielofunkcyjny program łączący programy D1 - D4

HEALTH. Częstotliwość 2-253 Hz. Wzmożony program stymulacji mięśni, zakończeń nerwowych oraz nerwów powierzchniowych skóry. Jest skuteczny w łagodzeniu napięcia mięśniowego. Działa odprężająco na przykurczone mięśnie. Uwalnia od bólu po wysiłku fizycznym.

Zabiegi elektrostymulacji są nieinwazyjne i bezbolesne.

Instrukcja w formacie pdf

Ain'A © 2013. Prawa zastrzeżone.