Kondycja i Zdrowie Twojego Ciała

Anegdota o dębie

Od 20 lat, każdego poranka wychodzę na spacer na wzgórze, znajdujące się za moim domem. Gdy spotykam moich sąsiadów po drodze, kłaniam się im lub mówię dzień dobry.

Pewnego dnia spostrzegłem starszą kobietę.

 

 Czytaj dalej 

Aktualności

aktualności

 

Uczestnicząc w programie testowania urządzenia podczas okresu próbnego, każda klientka ma szansę otrzymać tzw. kupon uprawniający do skorzystania z zabiegu indywidualnego. W takiej sytuacji klientka może poznać urządzenie w znacznie szerszym zakresie. Wykorzystać wszystkie jego możliwości i dostosować je indywidualnie do swoich potrzeb, dolegliwości. Wykonanie zaledwie dwóch indywidualnych zabiegów, w większości przypadków pozwala odczuć bardzo pozytywne zmiany, co jest potwierdzone każdorazowo przez osobę, na której wybrany zabieg został wykonany.

Spektakularne wręcz osiągnięcia pozwalają wyciągnąć wniosek, że urządzenie AD-Line ma bardzo dobry wpływ na poprawę zdrowia i kondycji ludzkiego organizmu.

Należy dodać, że podczas zabiegów indywidualnych istnieje możliwość przetestowania wszystkich elementów, mających zastosowanie wraz z AD-Line CLS3400, np: mata Kegel-up.

 

Ain'A © 2013. Prawa zastrzeżone.