Kondycja i Zdrowie Twojego Ciała

Anegdota o dębie

Od 20 lat, każdego poranka wychodzę na spacer na wzgórze, znajdujące się za moim domem. Gdy spotykam moich sąsiadów po drodze, kłaniam się im lub mówię dzień dobry.

Pewnego dnia spostrzegłem starszą kobietę.

 

 Czytaj dalej 

Aktualności

aktualności

 

Powstanie siedziby głównej Aina w Polsce

Siedziba główna, w której mieści sie również Centrum AinA powstała 27 sierpnia 2012 roku. Intensywna kampania reklamowa oraz propagowanie tematyki zdrowia z punktu widzenia Ainy, spowodowały że po nieco ponad roku istnienia firmy na rynku, Aina w Polsce skupia już blisko 10000 osób, regularnie korzystających z urządzeń Ad-Line. Liczba ta stale rośnie z każdym dniem.

 

 

 

 

"... Każdy człowiek ma ogromny wpływ na leczenie własnych chorób..."

Sang Wong Lee

 


 

Prezesem siedziby głównej AinA w Polsce jest pan Sang Wong Lee, człowiek o niezwykle dużym doświadczeniu, związanym z urządzeniami medycznymi pochodzącymi z Korei. Posiada też ogromną wiedzę, zaczerpniętą z wieloletniej dalekowschodniej medycyny naturalnej, którą dzieli się podczas licznych prelekcji z klientami Centrum AinA.

 Propaguje naturalne sposoby dbania o zdrowie, a znajomość szerokiej tematyki pogłębia podczas konferencji i sympozjów, odbywających się w Korei, gdzie często podróżuje. 

 Reprezentując Koreę Południową, Sang Wong Lee swoją działalność w Polsce rozpoczął w 2006 roku. Przez siedem lat zdobywał doświadczenia, skupiające się na dolegliwościach Polaków oraz na zagadnieniach związanych z opieką medyczną w naszym kraju. Decyzję o podjęciu współpracy z AinA i propagowaniu jej w Polsce, oparł na własnych odczuciach jakich doznał po wielokrotnym używaniu urządzeń Ad-Line. Uznając urządzenie za rewolucyjne w dziedzinie medycyny, bez wahania podjął pracę związaną z przedstawianiem go oraz omawianiem jego wpływu na zdrowie człowieka, wszystkim zainteresowanym.

Ain'A © 2013. Prawa zastrzeżone.