Kondycja i Zdrowie Twojego Ciała

Anegdota o dębie

Od 20 lat, każdego poranka wychodzę na spacer na wzgórze, znajdujące się za moim domem. Gdy spotykam moich sąsiadów po drodze, kłaniam się im lub mówię dzień dobry.

Pewnego dnia spostrzegłem starszą kobietę.

 

 Czytaj dalej 

Aktualności

aktualności

 

Zapraszamy do Centrum Ain'A

 

Aina.Testuj bez dodatkowych opłat

 

Ain'A oferuje nowym klientkom

testowanie urządzenia

przez miesiąc

GRATIS !!!

Zakupy ratalne w Ain'A

 

Alior-Bank -LOGO

Aina to światowa marka związana z opieką zdrowotną, która powstała w Korei Południowej, a w chwili obecnej posiada swoje centra w wielu innych krajach, takich jak: Polska, Hiszpania, Rosja, Ukraina, Filipiny, Indonezja, Chiny, Hongkong, Chile.

Chcąc zapewnić kompleksowe  rozwiązania dla zdrowia i urody, AinA nie oszczędza środków na inwestycje w badania oraz rozwój.  Podchodzi do zagadnień zdrowia i kondycji ciała z każdego punktu widzenia, prowadząc do jak najlepszych sposobów na osiągnięcie poprawy stanu zdrowia społeczeństwa globalnie.

Zakres działalności  bazuje na trzech głównych płaszczyznach: opieka zdrowotna, pielęgnacja urody, właściwa dieta. Aina koncentruje się na produkcji  urządzeń medycznych, których działanie opiera się na inspiracjach czerpanych z natury, co czyni je bardzo intuicyjnymi i wygodnymi do użytkowania. Starania Ainy maja prowadzić do podniesienia komfortu życia w postępującej fazie starzenia się ludzkiego ciała, zachowując jednoczenie zdrowie i urodę. Utrzymanie społeczeństwa w jak najlepszej kondycji przez całe życie, stanowi priorytetowy cel który jest coraz bliższy osiągnięcia przez naukowców Ainy.

 

AinA powstała w wyniku wieloletnich badań i doświadczeń w 2006 roku, w Korei. Inspiracją była natura, która w połączeniu z nowoczesną technologią, przyczyniła się do powstania urządzenia, które w sposób naturalny i nieinwazyjny dba o kondycję ludzkiego ciała.

 

Na ciele człowieka znajdują się liczne zakończenia nerwowe, przebiegające przez cały organizm oraz narządy wewnętrzne. Zabiegi elektrostymulacji, czyli impulsowe oddziaływanie na mięśnie i nerwy, stanowią doskonałą metodę regeneracji ciała.

 

Zabiegi w AinA dla wybranych? Każdy może korzystać z urządzenia AD-Line. Istnieją jednak wyraźne wskazania i przeciwskazania, o których należy wiedzieć zanim przystąpimy do wykonywania zabiegów. Korzystając z Ad-Line systematycznie, można spodziewać się spektakularnych efektów.

 

Znajdź nas na Facebook'u    

Ain'A © 2013. Prawa zastrzeżone.